För att ge dig bättre service använder vi cookies. Genom att fortsätta på sidan godkänner du vår användning av cookies.

Kontakta oss

Kontakta oss gärna med dina frågor eller funderingar!

Vi nås bäst via telefon, mail eller genom kontaktformuläret nedan.

Konsumentfrågor/övriga frågor:

Växel 040-22 40 00

info@tradebanco.se

Säljare/order:

Annika Bärgh Enander
040-22 40 16
annika.barghenander@tradebanco.se

Camilla Ivarsson
040-22 40 13
camilla.ivarsson@tradebanco.se

Daniela Stamenkovic
040-22 40 19
daniela.stamenkovic@tradebanco.se

Sara Stigsson
040-22 68 87
sara.stigsson@tradebanco.se

Stefan Johansson
040-22 40 14
stefan.johansson@tradebanco.se

Susann Spansk
040-22 40 15
susann.spansk@tradebanco.se


Leveransfrågor:

Lepa Pantic
040-22 40 08
lepa.pantic@tradebanco.se


Fakturafrågor:

Jenny Hellström
040-22 40 10
jenny.hellstrom@tradebanco.se

 

Följ oss gärna på      

 

Fält markerade med * måste fyllas i.
Show
Show